facebook Harita Kaydı
a
facebook harita kaydı

facebook Harita Kaydı
facebook haritalarında işletme bilgilerinizin yer almasıyla iletişim bilgileriniz, adresiniz, çalışma saatleriniz gibi bilgileri görünür kılabilir, potansiyel müşterileriniz sizi kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

facebook Rehber Kaydı İle Dönüşümleri Artırın

Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri arıyor. facebook Harita Kaydı ile işletmenizi yerel kullanıcılara tanıtma şansı elde edersiniz. facebook Harita kaydı sayesinde bir kullanıcı işletmenizin ya da mağazanızın adını arattığında işletme bilgilerinizi facebook Aramalar, facebook Haritalar ve facebook Earth'te görebilir. Böylece kullanıcılar telefon ve navigasyon cihazları aracılığıyla;

Mobil cihazlar üzerinden tek tuşla sizi arayabilir,
Web sitenize tıklayabilir,
İşletmenize yol tarifi alabilir,
Yerel işletmenize kolaylıkla ulaşabilir.

facebook harita kaydı

Rehber kaydınızı reklamlarınızla birleştirin

Yer uzantıları, müşterilerinizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını reklamınızla birlikte gösterir. Yer uzantılarını aktif hale getirmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenizin fark edilmesini sağlayın

İnternet üzerinden size ulaşan potansiyel müşterileriniz en doğru şekilde bilgi alması için işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir. facebook harita kayıtlarında yer alan iletişim bilgileriniz, web site linkiniz veya konum bilgileriniz hatalı olabilir. Bu bilgileri düzenleyerek kullanıcıların doğrudan size ulaşmasını sağlayacaksınız.

Türkiye’nin %95’i facebook’da…
Türkiye’nin %95’i arama yaparken facebook’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için arama ağında reklam vermeye, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı arttırmaya hemen başlayın.


0532 345 95 11

Harita Kaydı İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)


Merak Edilenler
Harita kaydı ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıda sizin için derledik. Daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ve reklam uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kayıt ücreti yıllık mı?
Kayıt ücreti bir defaya mahsustur. Kaydedilen lokasyonlar ömür boyu kalıcıdır.

Kayıt işleminden ne kadar süre sonra haritalarda yer alırım?
Kayıt işleminiz 1 hafta içerinde tüm platformlara iletilir. facebook ve Yandex haritaların güncellemesi 1 ay, Apple cihazların güncellemesi 3 ay, buna bağlı navigasyon cihazlarının güncellemesi 4 ayı bulabilmektedir.

Bilgilerimde değişiklik olduğunda nasıl güncelleyeceğim?
Yeni bilgilerinizi bize iletmeniz halinde 2 iş gününde kaydınız güncellenmektedir.

Kayıt olduktan sonra firmam facebook'da sağ tarafta çıkacak mı?
facebook sonuçları tamamen facebook'ın insiyatifindedir. Genellikle bulunduğunuz bölgede çıkmakla birlikte bunun garantisini hiç bir firma veremez .

Verdiğim kelimelerde ilk sırada çıkabilir miyim?
facebook aramaları, arama yapan kişinin size uzaklığı, arama yapılan kelimenin alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede diğer firmalara göre daha önde çıkarsınız fakat bunun garantisini veremiyoruz.

Verdiğim kelimelerde ilk sırada çıkabilir miyim?
facebook aramaları, arama yapan kişinin size uzaklığı, arama yapılan kelimenin alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede diğer firmalara göre daha önde çıkarsınız fakat bunun garantisini veremiyoruz.

facebook Harita Kaydı (1 Kereye Mahsus)
149 TL + kdvfacebook reklam ajansı

facebook rekalmları adana , facebook reklam adana , facebook reklam ajansı , facebook reklam ver adana
a