Renkler ve çizgiler hiç bu kadar anlam kazanmamıştı !

Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım çalışmalarında kurumsal kimlik çalışması,logo ve afiş çalışamaları gibi geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Grafik tasarım çalışmalarında öncelikle tasarım çalışması öncesinde firmanın yakından tanımak önemlidir, amacı ve hedefleri gibi genel planlamasını iyi bilmek gereklidir. Tasarımı yapılan kurumsal kimlik çalışmasının tüm basılı materyallerinin diğer firmalar nezdinde başarılı bir şekilde temsil etmelidir. Seçilecek renkler amblem firmanın hedeflerini ve amacına uygun olmalıdır. Diğer basılı materyallerde firmayı kurum içi ve kurum dışında da başarılı bir şekilde temsil eder. Afiş ve billboard tasarımları gibi dış mekanlarda kullanılan materyallerin tasarımları ise ofis içindeki basılı materyallerden çok farklı bir konumdadır. Bu basılı materyallerin tasarım aşamasında hedef kitleyi ve mesajın nasıl verileceği konusunda hassas bir çalışma izlenilmesi gerekmektedir. Seçilen fonttan kullanılan görselllerin kalitesine kadar tüm çalışma önemlidir. E-ticaret ve web tasarım çalışmalarındaki arayüz tasarımları ise kullanıcı deneyimli ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmalıdır. Yapılacak tüm tasarımlar kullanıcı hedefli olmalıdır görsel kalitenin üst düzeyde olması önem arz etmektedir.

Grafik Tasarım

3D Modelleme ve Görselleştirme Teknolojileri

Bir çok sektörde 3D Modelleme ve Görselleştirme teknolojileri, şirketlerin müşterilerine ulaşımında yepyeni bir kapı açan günümüz reklam teknolojilerinin en önemlilerindendir.

3D Modelleme ve Görselleştirme Hizmetlerimiz

Firma olarak gerek inşaat gerekse endüstri ve sanayi sektörlerinde, görselleştirme teknolojilerini kullanarak bir çok firmaya çözüm ortağı olduk. Bu ortaklıkların getirdiği tecrübe ve teknolojik deneyimlerin sayesinde sizlerle de bir çok başlık altında çözüm ortaklığı kurabiliriz.

 • İç & Dış Mekan 3D Modelleme
 • Mimari Projelendirme, Mimari Modelleme, Mimari Görselleştirme
 • Endüstriyel Modelleme, Endüstriyel Görselleştirme
 • Ürün Modelleme, Ürün Görselleştirme

3D Mimari Görselleştirme

Günümüz mimari ve yapı sektörlerinde kullanımı oldukça geniş olan 3D Modelleme ve Görselleştirme teknolojileri, üzerinde çalışılan uygulamanın hayata geçirilmesinden önce müşterilere yapının bilgisayar ortamında çeşitli teknolojiler vasıtası ile üretilmiş 3D görüntüsünün sunulmasını sağlamaya dayanır. İstenilen detayların müşteri nezlinde en verimli şekilde sunulmasını sağlayan bu modelleme ve görselleştirme teknolojisi sadece inşaatın tabelasında değil firmaların müşteriye ulaşacağını web sitesi, katalog ve broşürlerinde de kullanılacağından müşterinin beğenisine sunulan 3D Modelleme ve Görselleştirme ürünlerinin kalitesi oldukça önemli olmaktadır. Bu yüzden kaliteli ve estetik çalışan tecrübeli ekiplerle çalışmak her zaman bir adım önde olmanızı sağlamaktadır.

3D Modelleme ve Görselleştirme Teknolojilerinin Kullanıldığı Başlıca Alanlar

Günümüzde bir çok sektörde kullanımı olan ve sektörel ihtiyaçların belirlediği doğrultuda sürekli artan bir ivme ile yayılan görselleştirme ve modelleme teknolojilerinin kullanımı en bilinen ve yaygın kullanım alanları ise şunlardır;

 • Konut Projeleri
 • Rekreasyon Alanları
 • Özel Sunum Projeleri
 • Alışveriş Merkezleri
 • Endüstriye İşletmeler

Neden Profesyonel Bir Hizmet Almalısınız?

Ortaya çıkmasını istediğiniz çalışma kalitesinin belirleyici olmasının en büyük nedeni reklamınızın ne kadar etkili olmasını istediğinizle doğru orantılı olduğundan sektörel tecrübe, teknoloji takibi, dürüst çalışma ve doğru iletişim müşteri nezlinde bu işin en önemli kriterleridir. Biz Nefkin ekibi olarak size bu ortamı sağlamak için ihtiyacınız olan bu özelliklere sahibiz.

 • Tecrübeli bir ekip
 • Mimari proje‘ye uygun çalışma
 • Son görselleştirme teknolojileri kullanımı
 • İç mimarlardan oluşan proje ekibi
 • Metrekare bazında fiyatlandırma
Grafik Tasarım