-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

Mustafa Denizli: Pes etmek yok

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray maçının ardından

13:49:42 | 2019-02-18
-- Reklam Alanı 5 --

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, zor bir dönemden geçtiklerini belirterek "Gol yiyen bir takımdık. Oyuna iyi başladık ve golü bulduk. Yediğimiz golden sonra kırılganlık gösteriyoruz. Son hamlelerde başarısızlık, mı şanssızlık mı bilmiyorum ama bu durumu değiştireceğiz. Pes etmeyeceğiz. Bu durum değişecek. Galatasaray'a karşı değişiklik yaptık ama bu bir sonuç getirmedi. Bu durumu kıracağız. Yarından itibaren değişmek için her şeyi yapacağız, bunun başka çaresi yok, pes etmek de yok" ifadelerini kullandı.

BASIN TOPLANTISI

"BU DÖNÜŞÜ YAPACAĞIZ"

Spor Toto Süper Lig'in 22'nci haftasında Galatasaray'a kendi sahasında 4-1 mağlup olan Kasımpaşa'nın teknik direktörü Mustafa Denizli, karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kötü seriyi sonlandıramadıklarını söyleyen Denizli, şöyle konuştu: "İlk yarıda yakaladığımız iyi serinin tam tersini yaşıyoruz. İlk yarının sonunda ikinci sıradaki ekiple aynı puanda bitirdiğimiz lige çok kötü bir başlangıç yaptık. Oyuna iyi başladığımızı söyleyebiliriz. Gol attık, gol kaçırdık. Ama yediğimiz golden sonra problemler yaşadık. Bunu değiştirecek olan bizleriz ve bunu yapacağız. Önümüzdeki süreç çok önemli bizim adımıza ve bu dönüşü yapacağız. Bunu yapmak için de yaptığımız hatalara mutlaka çare bulacağız. Çok fazla bir şey söylemem gerekmiyor. Bu mücadeleden mutlaka yüzümüzün akıyla çıkacağız. Futbolcularım da, ben de, camiamız da üzülüyor. Ama bunu değiştirecek potansiyelimiz var. Yediğimiz goller, bizim adımıza, bir Süper Lig takımının yaşamaması gereken pozisyonlardan kaynaklandı. Öyle ya da böyle çareyi bulacağız, pes etmeyeceğiz. Güçlü bir takıma karşı kaybettik. Final pasları da vuruşları da bizden daha beceriliydi. Neticede üzüldüğümüz bir 90 dakika oldu."

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü